Nawigacja
.::Bfme-World::.
  Strona Główna
  Download
  Forum
  Kontakt
  Galeria
  Katalogi stron
  Aliasy
  Regulamin
  Mapa Serwisu

Portal
Redakcja serwisu
Nabór do redakcji
Wymiana
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Galeria
Sojusznicy
Wrogowie
Wymagania sprzętowe
Lokacje
Bronie
Bohaterowie Północy
Filmy z gry
Władca Pierścieni: Wojna na Północy na E3!
Wywiad z Ryanem Geithmanem
Władca Pierścieni: Wojna na Północy - pierwsze wrażenia
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna
Galeria
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna - oficjalne informacje.
Władca Pierścieni: Podbój
Często zadawane pytania
Recenzja gry
Tryby gry
Klasy postaci
Pandemic Studios
Oficjalna zapowiedź EA
Nasza zapowiedź
Filmy
Zapowiedzi oraz recenzje
Galeria
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
Opis gry
Wymagania
Moce dobra
Moce zła
Rohan
Gondor
Isengard
Mordor
Poziom gracza
Wskazówki autorów
Galeria
Modyfikacje
Różne do pobrania
Patche
Trailery
Intra
Gondor vs Rohan
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2
Demo
Ludzie Zachodu
Elfowie
Krasnoludy
Isengard
Mordor
Gobliny
Jednostki Morskie
Moce sił Dobra
Moce sił Zła
Mapy
Wymagania
Opis gry
Galeria
Patche
Trailery
Filmy
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2: Król Nazguli
Galeria
Oficjalna zapowiedź
Opis Gry
Angmar
Zaklęcia Angmaru
Nowe jednostki
Nowe i zmienione budynki
Poradnik

Filmy:
Trailer#1
Wywiad
Forty
Nowi bohaterowie
Nowe jednostki
Sojusze


Władca Pierścieni Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie Władca Pierścieni: Podbój Bitwa o Śródziemie Bitwa o Śródziemie 2 Król Nazguli BFME BfmeWorld BoŚ LotR www.bfmeworld.pl - polskie centrum gier z serii Władca Pierścieni Hobbit EA Warner Bros. The Lord of the Rings: War in the North
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Losowa Fotka
LOTROnline9
LOTROnline9
Lord of the Rings Online Rise of Isengard
Partnerzy


Buttony

Twierdza
Środziemie: Cień Mordoru w planie wydawniczym Cenegi!
W dniu dzisiejszym firma Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech poinformowała, że gra Środziemie: Cień Mordoru (Middle-Earth: Shadow of Mordor) wzbogaciła plan wydawniczy firmy. Tytuł trafi do sprzedaży 7 października 2014 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na platformy PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i PC z systemem Windows. Za polską wersję językową odpowiada firma QLOC S.A.

Z tej okazji, poniżej prezentujemy również polską wersję trailera Wygnany z zaświatów:

Dyskusja na forum.

Dziś premiera gry Lego Hobbit!
Z wielką radością pragniemy Was poinformować, że w dniu dzisiejszym do sklepów trafiła gra Lego Hobbit. Tytuł ten został wydany na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Playstation Vita, Xbox360 oraz komputery PC. Wersja na Xbox One będzie dostępna w Polsce, po oficjalnej premierze konsoli.

„LEGOŸ Hobbit zapewni miłośnikom klocków LEGO i Śródziemia, niezależnie od ich wieku, możliwość wzięcia udziału w opowiedzianych przez dwa pierwsze filmy z trylogii Hobbit Petera Jacksona legendarnych przygodach Bilba i kompanii krasnoludów Gra wideo LEGOŸ Hobbit, w której użytkownicy mogą wspólnie odkrywać, badać i budować swoją drogę przez Śródziemie, to idealna okazja dla rodziców, którzy chcą podzielić się ze swoimi dziećmi zamiłowaniem do klasycznej opowieści z filmów trylogii Hobbit". (Tom Stone, dyrektor naczelny TT Games).

W tym miejscu warto również dodać, że w przyszłości planowane jest wydanie dodatkowych elementów opartych na trzecim filmie, Hobbit: Tam i z powrotem.

Dyskusja na forum.
Middle-Earth: Shadow of Mordor znamy wymagania sprzętowe!
Z okazji uruchomienia zamówień przedpremierowych na Middle-Earth: Shadow of Mordor, na łamach serwisu Steam ukazały się wymagania sprzętowe gry. Z umieszczeniem tej informacji, czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie ze strony twórców. Teraz mamy już pewność i poniżej prezentujemy minimalne i zalecane konfiguracje sprzętowe, które pozwolą na grę w najnowszy i najlepiej zapowiadający się tytuł osadzony w uniwersum Władcy Pierścieni.

Minimalne:

System operacyjny: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 – 64-bitowy
Procesor: Intel Core i5-750 taktowany zegarem 2,67 GHz lub AMD Phenom II X4 taktowany zegarem 3,4 GHz
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 6950
RAM: 4 GB
DirectX: 11
HDD: 25 GB
Internet: szerokopasmowy


Rekomendowane:

System operacyjny: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 – 64-bitowy
Procesor: Intel Core i7-3770 taktowany zegarem 3,4 GHz lub AMD FX-8350 taktowany zegarem 4 GHz
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 670 lub AMD Radeon HD 7970
RAM: 8 GB
DirectX: 11
HDD: 40 GB
Internet: szerokopasmowy.

Dyskusja na forum.
Premierowy zwiastun Lego Hobbit.
Fabuła najnowszej gry z serii Lego oparta zostanie na pierwszych dwóch częściach trylogii filmowej Hobbit, czyli Hobbit: Niezwykła podróż oraz Pustkowie Smauga. Premiera odbędzie się już 11 kwietnia na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Playstation Vita, Xbox360 oraz komputery PC (w wersji pudełkowej i cyfrowej). Gra otrzyma polonizację kinową (oryginalny dźwięk + polskie napisy). Żeby umilić Wam oczekiwanie na premierę legutkowego Hobbita prezentujemy najnowszy zwiastun. Zapraszamy do oglądania oraz komentowania na naszym forum dyskusyjnym.

Dyskusja na forum.

[Film] Middle-earth: Shadow of Mordor - znamy datę premiery gry!
Coś mi się widzi, że szykuje się dobry rok dla wszystkich miłośników gier osadzonych w uniwersum Śródziemia. Lada dzień możemy spodziewać się premiery legutkowej wersji Hobbita (data wydania gry to 11 kwietnia), a dosłownie przed kilkoma godzinami Monolith Productions ogłosiło, że już 7 października bieżącego roku przyjdzie nam zagrać w Middle-earth: Shadow of Mordor. Grę, w której redakcja naszego serwisu pokłada wielkie nadzieje. Z tej okazji, opublikowany został również nowy zwiastun. Osobiście, muszę przyznać się, że oglądając go przeszły mnie ciarki. Gorąco zapraszam!

Dyskusja na forum.


Polski zwiastun LEGO: The Hobbit.
Cały czas pozostajemy w tematyce najnowszej gry osadzonej w uniwersum Śródziemia. Po dzisiejszej, oficjalnej zapowiedzi LEGO: Hobbit, Cenega Polska prezentuje nam rodzimy zwiastun gry. Utrzymany w charakterystycznej dla serii lego, niezwykle zabawnej konwencji. Zapraszamy!

Info podrzucił: Arathorn II.
Dyskusja na forum.

LEGO: The Hobbit w planie wydawniczym firmy Cenega!
Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafia gra LEGOŸ Hobbit, najnowsza część popularnej serii gier wideo LEGO, która przedstawi fascynujące i legendarne opowieści z trylogii filmowej Hobbit zdobywcy OscaraŸ, Petera Jacksona. Tytuł ten będzie dostępny na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Playstation Vita, Xbox360 oraz komputery PC (w wersji pudełkowej i cyfrowej). LEGOŸ Hobbit zostanie wydany 11 kwietnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji do wyboru na wszystkie wyżej wymienione platformy sprzętowe. Za przygotowanie lokalizacji gry odpowiada QLOC S.A.

Gra LEGOŸ Hobbit w wersji na Xbox One będzie dostępna w Polsce po oficjalnej premierze konsoli.

Najnowsza część serii gier LEGO będzie oparta na pierwszych dwóch częściach trylogii filmowej Hobbit, czyli Hobbit: Niezwykła podróż i Hobbit: Pustkowie Smauga. LEGO Hobbit poprowadzi graczy w towarzystwie Bilba Bagginsa, Gandalfa Szarego i Thorina Dębowej Tarczy wraz z kompanią krasnoludów przez Śródziemie, w pełną przygód podróż do krasnoludzkiego królestwa Erebor.

„Z radością przyjęliśmy możliwość przedstawienia w postaci LEGO bohaterów i miejsc ze Śródziemia Petera Jacksona", powiedział Tom Stone, dyrektor naczelny TT Games. „Nasze familijne podejście do tych ekscytujących przygód zapewni rodzicom i dzieciom wspólną zabawę i wiele radości przy budowaniu i badaniu Śródziemia LEGO."

W grze LEGOŸ Hobbit całe rodziny będą mogły wcielać się w swoje ulubione postacie z „Hobbita", takie jak Bilbo, Gandalf i wszystkie krasnoludy: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori i Ori. Każda z tych postaci posiada specjalną - i dość zabawną - umiejętność. Na przykład Bombur może posłużyć za trampolinę, umożliwiającą towarzyszom „katapultowanie się" z jego brzucha i uniknięcie niebezpieczeństw!

Gracze będą mogli odwiedzić ważne miejsca z filmów, w tym Bag End, norę Bilba w Hobbitonie, przebyć zdradliwą Wysoką Przełęcz w Górach Mglistych i zapuścić się w zakamarki Miasta Goblinów, Mrocznej Puszczy i Rivendell. Po drodze będą rozwiązywać niezliczone zagadki, uczestniczyć w poszukiwaniu skarbów oraz walczyć z orkami, trollami i jeszcze mniej przyjemnymi stworami. Będą też mogli wydobywać klejnoty, łupić wrogów, sporządzać potężne magiczne przedmioty i wznosić ogromne nowe budowle LEGO.


Dyskusja na forum.
Znamy datę premiery gry LEGO: The Hobbit!
Już niebawem ponownie przyjdzie nam powrócić do Śródziemia - magicznej tolkienowskiej krainy zbudowanej w całości ze słynnych klocków LEGO. Firma Warner Bros. ujawniła bowiem datę premiery legutkowej adaptacji Hobbita.

Żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności, LEGO: The Hobbit zawita na PC, X360, XBO, PS3, PS4, Vitę, Wii U oraz 3DS-a już 11 kwietnia bieżącego roku.

Przypominamy, że gracze pokierują nie tylko Bilbo, Gandalfem i Thorinem, lecz także krasnoludami: Filim, Kilim, Oinem, Gloinem, Dwalinem, Balinem, Bifurem, Bofurem, Bomburem, Dorim, Norim i Orim. Każda z postaci dysponować ma unikalnymi dla siebie zdolnościami. W czasie trwania rozgrywki zwiedzimy m.in. Bag End, mieszkanie Bilba, Wysoką Przełęcz, Góry Mgliste, miasto goblinów, Mroczną Puszczę oraz Rivendell.

Dyskusja na forum.
Middle-Earth: Shadow of Mordor bez trybu współpracy?
Twórcy Middle-Earth: Shadow of Mordor w jednym z komentarzy na łamach oficjalnego twitterowego profilu gry poinformowali, że w ich najnowszym i najbardziej obiecującym tytule osadzonym w uniwersum Władcy Pierścieni zabraknie (niestety) trybu kooperacji. Monolith Productions skupi się zatem tylko i wyłącznie nad trybem dla pojedynczego gracza. Jako redakcja, mamy nadzieję, że twórcy gry zrekompensują nam brak multiplayera ciekawą, niezwykle rozbudowaną kampanią, która zapewni miłośnikom Śródziemia długie godziny wspaniałej rozgrywki.

Data premiery gry, jak i informacje dotyczące soundtracku nie zostały jeszcze ujawnione. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość. Przypominamy, że Middle-Earth: Shadow of Mordor zostanie wydane na platformy: PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, and PC.

Dyskusja na forum.
Nowe screeny z gry Middle-Earth: Shadow of Mordor!
W dniu dzisiejszym, zaktualizowaliśmy galerię gry Middle-Earth: Shadow of Mordor o nowe screeny oraz rysunek koncepcyjny. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia oraz do dyskusji na forum.

Galeria gry Middle-Earth: Shadow of Mordor.

Dyskusja na forum.
Trailer gry Lego: Hobbit!
Niestety, nie znamy jeszcze potwierdzonej daty premiery gry Lego: Hobbit (tytuł ten ma pojawić się jeszcze w tym roku), ale żeby umilić Wam oczekiwanie na najnowsze dzieło studia Traveller’s Tales, które już po raz drugi zabierze nas do magicznej krainy tolkienowskiego Śródziemia, prezentujemy Wam jego najnowszy trailer. Szykuje się kolejna, z dużą dawką humoru gra, która przyciągnie zarówno starszych, jak i młodszych przed komputery na wiele, wiele godzin.

Info podrzucił: Arathorn II.

Dyskusja na forum.
Strona 1 z 29 1 2 3 4 > >>
Wymiana linkami: Władca Pierœcieni