Nawigacja
.::Bfme-World::.
  Strona Główna
  Download
  Forum
  Kontakt
  Galeria
  Katalogi stron
  Aliasy
  Regulamin
  Mapa Serwisu

Portal
Redakcja serwisu
Nabór do redakcji
Wymiana
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Galeria
Sojusznicy
Wrogowie
Wymagania sprzętowe
Lokacje
Bronie
Bohaterowie Północy
Filmy z gry
Władca Pierścieni: Wojna na Północy na E3!
Wywiad z Ryanem Geithmanem
Władca Pierścieni: Wojna na Północy - pierwsze wrażenia
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna
Galeria
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna - oficjalne informacje.
Władca Pierścieni: Podbój
Często zadawane pytania
Recenzja gry
Tryby gry
Klasy postaci
Pandemic Studios
Oficjalna zapowiedź EA
Nasza zapowiedź
Filmy
Zapowiedzi oraz recenzje
Galeria
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
Opis gry
Wymagania
Moce dobra
Moce zła
Rohan
Gondor
Isengard
Mordor
Poziom gracza
Wskazówki autorów
Galeria
Modyfikacje
Różne do pobrania
Patche
Trailery
Intra
Gondor vs Rohan
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2
Demo
Ludzie Zachodu
Elfowie
Krasnoludy
Isengard
Mordor
Gobliny
Jednostki Morskie
Moce sił Dobra
Moce sił Zła
Mapy
Wymagania
Opis gry
Galeria
Patche
Trailery
Filmy
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2: Król Nazguli
Galeria
Oficjalna zapowiedź
Opis Gry
Angmar
Zaklęcia Angmaru
Nowe jednostki
Nowe i zmienione budynki
Poradnik

Filmy:
Trailer#1
Wywiad
Forty
Nowi bohaterowie
Nowe jednostki
Sojusze


Zabawki i pomoce edukacyjne dla dzieci nowej marki Oliwka
Losowa Fotka
LOTRCSC96
LOTRCSC96
Władca Pierścieni: Podbój
Patronujemy:


PartnerzyButtony

Twierdza
Cuda
Polski zwiastun LEGO: The Hobbit.
Cały czas pozostajemy w tematyce najnowszej gry osadzonej w uniwersum Śródziemia. Po dzisiejszej, oficjalnej zapowiedzi LEGO: Hobbit, Cenega Polska prezentuje nam rodzimy zwiastun gry. Utrzymany w charakterystycznej dla serii lego, niezwykle zabawnej konwencji. Zapraszamy!

Info podrzucił: Arathorn II.
Dyskusja na forum.

LEGO: The Hobbit w planie wydawniczym firmy Cenega!
Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafia gra LEGOŸ Hobbit, najnowsza część popularnej serii gier wideo LEGO, która przedstawi fascynujące i legendarne opowieści z trylogii filmowej Hobbit zdobywcy OscaraŸ, Petera Jacksona. Tytuł ten będzie dostępny na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Playstation Vita, Xbox360 oraz komputery PC (w wersji pudełkowej i cyfrowej). LEGOŸ Hobbit zostanie wydany 11 kwietnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji do wyboru na wszystkie wyżej wymienione platformy sprzętowe. Za przygotowanie lokalizacji gry odpowiada QLOC S.A.

Gra LEGOŸ Hobbit w wersji na Xbox One będzie dostępna w Polsce po oficjalnej premierze konsoli.

Najnowsza część serii gier LEGO będzie oparta na pierwszych dwóch częściach trylogii filmowej Hobbit, czyli Hobbit: Niezwykła podróż i Hobbit: Pustkowie Smauga. LEGO Hobbit poprowadzi graczy w towarzystwie Bilba Bagginsa, Gandalfa Szarego i Thorina Dębowej Tarczy wraz z kompanią krasnoludów przez Śródziemie, w pełną przygód podróż do krasnoludzkiego królestwa Erebor.

„Z radością przyjęliśmy możliwość przedstawienia w postaci LEGO bohaterów i miejsc ze Śródziemia Petera Jacksona", powiedział Tom Stone, dyrektor naczelny TT Games. „Nasze familijne podejście do tych ekscytujących przygód zapewni rodzicom i dzieciom wspólną zabawę i wiele radości przy budowaniu i badaniu Śródziemia LEGO."

W grze LEGOŸ Hobbit całe rodziny będą mogły wcielać się w swoje ulubione postacie z „Hobbita", takie jak Bilbo, Gandalf i wszystkie krasnoludy: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori i Ori. Każda z tych postaci posiada specjalną - i dość zabawną - umiejętność. Na przykład Bombur może posłużyć za trampolinę, umożliwiającą towarzyszom „katapultowanie się" z jego brzucha i uniknięcie niebezpieczeństw!

Gracze będą mogli odwiedzić ważne miejsca z filmów, w tym Bag End, norę Bilba w Hobbitonie, przebyć zdradliwą Wysoką Przełęcz w Górach Mglistych i zapuścić się w zakamarki Miasta Goblinów, Mrocznej Puszczy i Rivendell. Po drodze będą rozwiązywać niezliczone zagadki, uczestniczyć w poszukiwaniu skarbów oraz walczyć z orkami, trollami i jeszcze mniej przyjemnymi stworami. Będą też mogli wydobywać klejnoty, łupić wrogów, sporządzać potężne magiczne przedmioty i wznosić ogromne nowe budowle LEGO.


Dyskusja na forum.
Znamy datę premiery gry LEGO: The Hobbit!
Już niebawem ponownie przyjdzie nam powrócić do Śródziemia - magicznej tolkienowskiej krainy zbudowanej w całości ze słynnych klocków LEGO. Firma Warner Bros. ujawniła bowiem datę premiery legutkowej adaptacji Hobbita.

Żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności, LEGO: The Hobbit zawita na PC, X360, XBO, PS3, PS4, Vitę, Wii U oraz 3DS-a już 11 kwietnia bieżącego roku.

Przypominamy, że gracze pokierują nie tylko Bilbo, Gandalfem i Thorinem, lecz także krasnoludami: Filim, Kilim, Oinem, Gloinem, Dwalinem, Balinem, Bifurem, Bofurem, Bomburem, Dorim, Norim i Orim. Każda z postaci dysponować ma unikalnymi dla siebie zdolnościami. W czasie trwania rozgrywki zwiedzimy m.in. Bag End, mieszkanie Bilba, Wysoką Przełęcz, Góry Mgliste, miasto goblinów, Mroczną Puszczę oraz Rivendell.

Dyskusja na forum.
Middle-Earth: Shadow of Mordor bez trybu współpracy?
Twórcy Middle-Earth: Shadow of Mordor w jednym z komentarzy na łamach oficjalnego twitterowego profilu gry poinformowali, że w ich najnowszym i najbardziej obiecującym tytule osadzonym w uniwersum Władcy Pierścieni zabraknie (niestety) trybu kooperacji. Monolith Productions skupi się zatem tylko i wyłącznie nad trybem dla pojedynczego gracza. Jako redakcja, mamy nadzieję, że twórcy gry zrekompensują nam brak multiplayera ciekawą, niezwykle rozbudowaną kampanią, która zapewni miłośnikom Śródziemia długie godziny wspaniałej rozgrywki.

Data premiery gry, jak i informacje dotyczące soundtracku nie zostały jeszcze ujawnione. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość. Przypominamy, że Middle-Earth: Shadow of Mordor zostanie wydane na platformy: PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, and PC.

Dyskusja na forum.
Nowe screeny z gry Middle-Earth: Shadow of Mordor!
W dniu dzisiejszym, zaktualizowaliśmy galerię gry Middle-Earth: Shadow of Mordor o nowe screeny oraz rysunek koncepcyjny. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia oraz do dyskusji na forum.

Galeria gry Middle-Earth: Shadow of Mordor.

Dyskusja na forum.
Trailer gry Lego: Hobbit!
Niestety, nie znamy jeszcze potwierdzonej daty premiery gry Lego: Hobbit (tytuł ten ma pojawić się jeszcze w tym roku), ale żeby umilić Wam oczekiwanie na najnowsze dzieło studia Traveller’s Tales, które już po raz drugi zabierze nas do magicznej krainy tolkienowskiego Śródziemia, prezentujemy Wam jego najnowszy trailer. Szykuje się kolejna, z dużą dawką humoru gra, która przyciągnie zarówno starszych, jak i młodszych przed komputery na wiele, wiele godzin.

Info podrzucił: Arathorn II.

Dyskusja na forum.
Niesamowity gameplay z gry Middle-Earth: Shadow of Mordor!
Monolith Productions przygotowało dla wszystkich miłośników Władcy Pierścieni nie lada niespodziankę. W ponad ośmiominutowym materiale wideo z gameplayem z wersji pre-alfa zaprezentowali wszystkie argumenty za tym, dlaczego warto czekać na ich najnowszą produkcję. Musicie przyznać, że szykuje się spora konkurencja dla serii Assassin's Creed.

Dyskusja na forum.

Galeria screenów z gry Middle-Earth: Shadow of Mordor!
Stosunkowo niedawno udostępniliśmy na naszej stronie najważniejsze informacje oraz ciekawostki związane z najnowszym, niezwykle obiecującym projektem gry osadzonej w uniwersum Władcy Pierścieni. Dzisiaj postanowiliśmy uzupełnić tego newsa o garść screenów z wersji alpha gry Middle-Earth: Shadow of Mordor. Serdecznie zapraszamy do naszej galerii!

Autor: Arathorn II.

Galeria gry Middle-Earth: Shadow of Mordor.

Dyskusja na forum.
Middle-Earth: Shadow of Mordor - Pierwsze informacje.
Jak informuje serwis cdaction.pl szykuje się kolejna gra z serii Władca Pierścieni, za którą odpowiedzialni są twórcy F.E.A.R.-a ze studia Monolith Productions. Poniżej zamieszczamy najważniejsze, znane do tej pory informacje.

gra będzie RPG-iem z otwartym światem osadzonym pomiędzy wydarzeniami z „Hobbita” i „Władcy Pierścieni”
zgodnie z wczorajszymi wieściami, gracze wcielą się w Taliona, samotnego strażnika
zarysy fabularne są niejasne, a przynajmniej wydają się zbyt naiwne i na pierwszy rzut oka nie za bardzo pasują do Śródziemia. Na kilka lat przed powrotem Saurona do Mordoru, rodzina Taliona zostaje na jego oczach zamordowana, a po chwili i on żegna się z życiem. Zostaje jednak w tajemniczych okolicznościach ożywiony [że co?! – dop. P66] przez „ducha zemsty” i obdarzony nadludzkimi zdolnościami „gniewu”. Rusza do Mordoru, by zlikwidować odpowiedzialnych za masakrę na jego najbliższych. W trakcie swojej podróży pozna prawdę stojącą za „duchem zemsty” i odkryje sekret Pierścieni;
jednym z najciekawszych na chwilę obecną elementów gry wydaje się być system Nemesis. W jego ramach przeciwnicy nie będą anonimowym mięsem armatnim – każdy wróg ma posiadać imię, rangę, a nawet wspomnienia. Jeśli nie zabijemy go w trakcie walki (bo postanowimy go oszczędzić), stanie się silniejszy i zapamięta stosowaną przez nas taktykę, co wykorzysta w kolejnym starciu. Dodatkowo w zależności od przebiegu poprzedniego spotkania, zmieni się linia dialogowa oponenta
interesująco przedstawia się sztuczna inteligencja przeciwników. W wolnym czasie wrogowie (jeśli nie walczą z Talionem) mają zajmować się swoimi zajęciami – na przykład ork może zabić swojego pobratymca w pojedynku lub wykonywać rozkazy wyższego rangą oficera. Wszystko to ma toczyć się w czasie rzeczywistym
to może wywołać kontrowersje – gdy Talion zginie, gra nie wczyta poprzedniego punktu kontrolnego. Bohater zostanie bowiem ożywiony jakiś czas później – w czasie nieobecności jego oprawca może awansować (w nagrodę za pokonanie protagonisty) lub… zostać zabitym
poszczególne misje będzie można wykonać na różne sposoby. Jako przykład podano zadanie, w którym Talion musi zabić wysokiego rangą przywódcę. Można po prostu pozbyć się jego podwładnych, wysyłając ich do Stwórcy… lub przeciągnąć ich na swoją stronę. Takich „agentów” można wykorzystać do zorganizowania pułapki w ich bazie lub nawet przejąć bezpośrednią kontrolę nad jednym z nich i spróbować zabić byłego szefa. Oczywiście nie zawsze może się to udać, ale nawet wtedy być może uda się poważnie zranić wroga przed ostatecznym starciem
walka będzie istotnym elementem gry. Ta ma być wzorowana na mechanizmach znanych z wirtualnych Batmanów – tak więc trzeba będzie utrzymać pewien rytm niezbędny do uzyskania wysokich kombosów
walczyć będzie można na trzy różne sposoby – bezpośrednio, z ukrycia oraz na odległość. Rozwój poszczególnych gałęzi zależeć będzie od częstotliwości wykorzystywania konkretnego typu uzbrojenia. Na przykład im dłużej będziemy zabijać wrogów sztyletem poruszając się w cieniu, to otrzymamy runę ulepszającą umiejętności skradania, itd.
pojawią się zdolności specjalne. Na przykład walcząc w zwarciu będzie można „staranować” wroga. Mają one współpracować z elementami otoczenia – np. Talion będzie mógł… wepchnąć przeciwnika w płomienie lub zepchnąć z klifu
gra osadzona jest w otwartym świecie, nie zabraknie punktów doświadczenia, zadań pobocznych i losowych zdarzeń
produkcja ukaże się na PC, X360, XBO, PS3 i PS4, ale na razie nie wiadomo kiedy. Pracuje nad nią Christian Cantamessa, główny projektant Red Dead Redemption.
LEGO Hobbit już wiosną!
Z pewnością wszystkich miłośników gier osadzonych w słynnym świecie klocków Lego, jak i wszystkich fanów twórczości Tolkiena ucieszy fakt, że już wiosną przyjdzie nam przeżyć iście filmowe przygody Bilbo Bagginsa!

Już niebawem studio Traveller’s Tales zaserwuje nam nową grę osadzoną w uniwersum Śródziemia. Gra będzie adaptacją przygód Hobbita, które znane są nam zarówno z książki, jak i filmowych adaptacji - Niezwykłą podróż i Pustkowie Smauga. Szykuje się zatem epicka przygoda, przyprawiona charakterystyczną dla serii Lego stosowną dawką dość specyficznego humoru. Gracze pokierują nie tylko Bilbo, Gandalfem i Thorinem, lecz także krasnoludami: Filim, Kilim, Oinem, Gloinem, Dwalinem, Balinem, Bifurem, Bofurem, Bomburem, Dorim, Norim i Orim. Każda z postaci dysponować ma unikalnymi dla siebie zdolnościami. W czasie trwania rozgrywki zwiedzimy m.in. Bag End, mieszkanie Bilba, Wysoką Przełęcz, Góry Mgliste, miasto goblinów, Mroczną Puszczę oraz Rivendell.

Dyskusja na forum.
[Patronat] ENEMEF: Noc Władcy Pierścieni już 27 września!
Już po raz trzeci serwis www.bfmeworld.pl - Polskie centrum gier z serii Władca Pierścieni obejmuje patronatem medialnym ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni! Z tej okazji, już niedługo konkurs!

ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni to niezwykła okazja, żeby ponownie na ekranach polskich kin zobaczyć trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich. Wszystkie trzy części Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. Tej nocy na prawie 12 godzin przeniesiesz się do Śródziemia!

Czym różnią się wersje rozszerzone od zwykłych? Każda z części trylogii poszerzona została o kilkadziesiąt minut scen dodatkowych, dzięki którym ta niesamowita seria stała się niemal idealna. Będzie można zobaczyć między innymi: całkowicie inne rozpoczęcie Drużyny Pierścienia, dłuższe wątki dotyczące postaci drugoplanowych: Boromira, Faramira i Galadrieli, dziesiątki akcentów humorystycznych, scenę z koniem Theodreda, która tłumaczy cudowne odratowanie Aragorna, a także liczne sceny liryczne, których czytelnikom Władcy Pierścieni brakowało.

Na specjalne życzenie ENEMEFowiczów!

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl
Strona 3 z 31 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Wymiana linkami: Wadca Piercieni