Nawigacja
.::Bfme-World::.
  Strona Główna
  Download
  Forum
  Kontakt
  Galeria
  Katalogi stron
  Aliasy
  Regulamin
  Mapa Serwisu

Portal
Redakcja serwisu
Nabór do redakcji
Wymiana
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Galeria
Sojusznicy
Wrogowie
Wymagania sprzętowe
Lokacje
Bronie
Bohaterowie Północy
Filmy z gry
Władca Pierścieni: Wojna na Północy na E3!
Wywiad z Ryanem Geithmanem
Władca Pierścieni: Wojna na Północy - pierwsze wrażenia
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna
Galeria
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna - oficjalne informacje.
Władca Pierścieni: Podbój
Często zadawane pytania
Recenzja gry
Tryby gry
Klasy postaci
Pandemic Studios
Oficjalna zapowiedź EA
Nasza zapowiedź
Filmy
Zapowiedzi oraz recenzje
Galeria
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
Opis gry
Wymagania
Moce dobra
Moce zła
Rohan
Gondor
Isengard
Mordor
Poziom gracza
Wskazówki autorów
Galeria
Modyfikacje
Różne do pobrania
Patche
Trailery
Intra
Gondor vs Rohan
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2
Demo
Ludzie Zachodu
Elfowie
Krasnoludy
Isengard
Mordor
Gobliny
Jednostki Morskie
Moce sił Dobra
Moce sił Zła
Mapy
Wymagania
Opis gry
Galeria
Patche
Trailery
Filmy
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2: Król Nazguli
Galeria
Oficjalna zapowiedź
Opis Gry
Angmar
Zaklęcia Angmaru
Nowe jednostki
Nowe i zmienione budynki
Poradnik

Filmy:
Trailer#1
Wywiad
Forty
Nowi bohaterowie
Nowe jednostki
Sojusze


Zabawki i pomoce edukacyjne dla dzieci nowej marki Oliwka
Losowa Fotka
war-in-the-north37
war-in-the-north37
Władca Pierścieni: Wojna na Północy.
Patronujemy:


PartnerzyButtony

Twierdza
Cuda
Władca Pierścieni: Podbój – zapowiedź.


Przyszykujcie się na powrót...W niedługi czas po premierze filmu "Władca Pierścieni" rynek gier komputerowych i konsolowych zasypywany był najróżniejszymi produkcjami bazującymi na licencji wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena fantastycznego Śródziemia. Jednakże ostatnimi czasy liczba wydawanych gier opartych na uniwersum "Władcy" drastycznie zmalała do tego stopnia, że już grubo od ponad roku nie otrzymaliśmy żadnego nowego tytułu. Pesymistyczna część fanów głosiła nawet, iż już nikt nie odważy się ponownie ruszyć starego LotR'a i zagonić go do zachwycania kolejnych pokoleń graczy, bo przecież mieliśmy i gry czysto zręcznościowe, strategiczne, a nawet MMORPG'a. Ale nie mogli przecież wiedzieć, w jakim byli błędzie. Firma Pandemic Studios, która na początku tego roku została włączona do korporacji Electronic Arts, a znana z kultowej serii gier Star Wars: Battlefront postanowiła podjąć się tego arcytrudnego zadania i zaskoczyć świat nową grą, noszącą tytuł The Lord of the Rings: Conquest.


... do Śródziemia.Podobnie jak w innych tytułach osadzonych w świecie "Władcy Pierścieni" naszą przygodę rozpoczyna kampania. A raczej dwie - po jednej dla każdej strony walczącej o dominacje w Śródziemiu. W pierwszej - przeznaczonej dla sił dobra, będziemy mieli okazję przypomnieć sobie sceny batalistyczne oparte na kanwie wydarzeń znanych zarówno z książki, jak i filmu. Wyjątkowo ciekawie zapowiada się scenariusz przeznaczony dla sił zła, w którym twórcy gry postanowili zaprezentować swoją wizję tego, co mogłoby się wydarzyć po przejęciu Jedynego Pierścienia przez wysłanników Saurona. Warto wspomnieć, że na początku tej linii fabularnej będziemy mogli wcielić się w jednego z potężnych Nazguli, któremu udaje się zabić Froda, a tym samym przejąć pożądany Skarb. Twórcy gry dają nam również możliwość przejścia obu kampanii w trybie współpracy, przy pomocy aż trzech zaproszonych do zabawy znajomych - grając na jednym urządzeniu (dzięki możliwości skorzystania z funkcji podzielonego ekranu) lub w Sieci. Pozwolę sobie jeszcze wspomnieć, że podczas gry przyjdzie nam toczyć walki o Minas Tirith, Rivendell, budzące grozę Czarne Wrota. Zwiedzimy najmroczniejsze wnętrza Morii, skrzyżujemy miecze pod Minas Morgul, Osgiliath, wieżą Orthank i zamieszkałym przez nieufne Hobbity baśniowym Shire. Jednakże producent uspokaja nas, że to jeszcze nie wszystkie lokacje jakie przyjdzie nam odwiedzić podczas gry. Prawdopodobnie w The Lord of the Rings: Conquest pojawią się bitwy, o których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. Co ciekawe mapy, na których będziemy toczyć chwalebne bitwy mają być naprawdę ogromne, a na każdym polu walki ma jednocześnie wziąć udział aż 150. jednostek - począwszy od zwykłej piechoty, poprzez konnych, a na potężnych bestiach kończąc. Warto jeszcze wspomnieć, że twórcy gry przykładają dużą wagę do groźnych potworów, które odegrają niezwykle ważną rolę podczas niejednej walki. Tak więc na polu krwawego starcia będziemy mogli spotkać wielkie mumakile, mocarne enty i gigantyczne trolle. Z tego, co mi wiadomo - mają to być powolne, acz silne istoty.


Los wszystkich jest w twoich rękach!Teraz jednak skupmy się na naszej postaci. Do wyboru dostaniemy cztery klasy, różniące się od siebie możliwościami taktycznymi i umiejętnościami. I tak będziemy mogli wcielić się w wojownika - najchętniej biorącego udział w bezpośredniej walce; łucznika - specjalizującego się w osłabianiu sił wroga z dużej odległości; zwiadowcę - doskonale maskującego swoją obecność i wyszkolonego do cichych zabójstw oraz maga - potrafiącego razić przeciwników czarami, a także leczyć naszych sprzymierzeńców. Oczywiście w trakcie gry, będziemy mieli możliwość odblokowania specjalnych bohaterów znanych z książki i filmu, takich jak: Gandalf, Aragorn, czy nawet sam Sauron. Rzecz jasna będą oni w pełni grywalni oraz dużo potężniejsi od zwykłych żołnierzy, a także będą posiadali charakterystyczne dla siebie zdolności i sposoby walki. Warto wspomnieć, że podczas zabawy będziemy mieli możliwość przełączania pomiędzy klasami herosów, tak więc jeżeli znudzi się nam bycie wojownikiem lub znajdziemy lepsze opcje taktyczne dla łucznika, to nie ma żadnego problemu, by właśnie się w niego zmienić i zlikwidować kilku przeciwników.


Albo twojej drużyny!Gra będzie nam oferowała niezwykle rozbudowany tryb multiplayer, w którym na polach bitew będzie mogło wziąć udział aż do szesnastu żywych graczy. Resztę walczących żołnierzy mają zastąpić inteligentne boty. Zatem liczba jednostek będzie podobna do tej, którą znamy z kampanii. Ekipa z Pandemic Studios przygotowała dla nas aż pięć trybów gry przez Internet: Conquest (dominacja) - skupia się na opanowywaniu i utrzymywaniu danych punktów na mapie; Capture the Flag - głównym celem zabawy jest zdobycie flagi przeciwnika ( zwykle znajdującej się w dobrze chronionym miejscu, we wrogiej bazie) i zabranie jej z powrotem do naszego centrum dowodzenia, przy jednoczesnym udaremnieniu naszemu przeciwnikowi tego samego zadania; Deathmatch - celem gry jest zabicie jak największej liczby przeciwników dopóki gra się nie zakończy. Nie ma tutaj podziału na drużyny. Każdy działa na własną rękę; Hero Deathmatch - ten tryb gry jest taki sam jak zwykły deathmatch, z wyjątkiem tego, że każdy będzie mógł grać swoim ulubionym bohaterem ze świata "Władcy Pierścieni"; Ringbearer - W tym trybie rozgrywki jeden z uczestników zabawy wcieli się w powiernika pierścienia, podczas gdy reszta graczy będzie podejmować się ochrony nad nim. Upiór pierścienia musi znaleźć i zabić Froda.


Już w październiku!Przyznaję, że szykuje się jedna z najlepszych gier osadzonych w tolkienowskim Śródziemiu. Przynajmniej tyle możemy wywnioskować z zapowiedzi twórców oraz wspaniałego trailera. Jak będzie naprawdę? Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie, będziemy musieli poczekać do października bieżącego roku.Autor: Łukasz 'Morgoth' Górski.
Komentarze
Bajta dnia czerwiec 30 2008 11:24:01
No no no całkiem fajna recenzja happy A ja mam urodziny w listopadzie i dopiero wtedy kupie xD
farahol dnia lipiec 01 2008 08:32:05
Chciałbym tylko znać wymagania sprzętowe sadsadsad:uhoh::no: Czuje, że na moim blaszaku nie ruszy sadsad:no::uhoh::sourgrapes:
Berethorn dnia padziernik 06 2008 20:18:41
Chciałbym poznać date premiery wersji demo na naszej stronie. Z góry dziękuje.
Fire Red Dragon dnia grudzie 18 2008 16:54:01
Nie znam daty premiery demo ale znam datę pełnej wersji. Wymagania pewnie będą wysokie jak znam życie a na moim kompie na pewno nie pójdzie :no::no::no::confused::confused::confused:
ilderleon dnia grudzie 15 2011 00:49:58
Louis Vuitton 2011 Collection
Louis Vuitton Collection
LV 2011 Collection
Louis Vuitton 2010 Collection
Louis Vuitton 2010 Collection cheap
.
If you think you have discovered a actual luxury follow, be confident to on the web.You can get done this research right from home via the web.Do a search on the label of watch you would like to purchase.If your watch isn't really a false dealers may discuss her quality.Collectors and additionally owners will also be discussing the actual assets for the watch.If a person cant see anything such as this when one does a seek out beware that it may be a topple off.A number of brands that tend to be imposters tend to be Klaus Kobec, Krug Baumen, and Montre Suisse.
Just remember that whatever deal that looks likewise good that should be true often is.Luxury watches are not going to be distributed at seventy to 95% apart
maryamyerdon dnia grudzie 19 2011 05:46:00
audemars piguet watches
audemars piguet watch
audemars piguet prices
audemar piguet
audemars piguet uhren
.Silver may be a popular metal employed in jewelry settings given that the beauty for the metal increases the brilliance in gemstones.
An uncomplicated silver necklaces design can look extremely attractive.Most most people prefer precious metal to gold problems .look.Another source of preferring silver will be the high growing price associated with gold.It is actually less extravagant than jewelry or platinum and reasonably priced by all of.
The increasing popularity regarding white gold in addition has added to demand to get silver.Jewelry creations in silver or white-colored gold can look similar, but all the silver is cheaper.
But basically no jewelry incorporates pure precious metal.Silver is too smooth and easily broken therefore an intense metal including nickel and copper is included on make tough silver jewelry design articles
dorothabachhube dnia grudzie 21 2011 06:00:59
tiffany jewelry
cheap tiffany jewelry
buy tiffany jewelry
tiffany jewelry online
tiffany jewelry outlet
.
Setting together an online site is additionally another superb to making the best.This are probably the best home online enterprise opportunities once you can advertise items online and never have to set up the proper land based retail store.You might sell virtually anything the fact that interests most people.To start off you'll want to set up a web page that takes orders, and as well determine where you intend to get a person's products from.
Fifth, don? t forget simple internet marketer programs if you desire an online enterprise opportunity.In the same manner that all these programs work is straightforward; you could possibly get paid almost every visitor of customer that you really send for a affiliate? 's site
danyellunt dnia grudzie 23 2011 06:19:36
ľÍČČÁżąůäżÁÜŇâ´óŔűąůäżÁÜĘÖš¤ąůäżÁÜľÍČČÁżąůäżÁÜľÍÖŹąůäżÁÜ
ľÍż¨ąůäżÁÜ
Ňâ´óŔűąůź¤Áč
ąůź¤Áč
ąůäżÁÜľ°¸â
ąůź¤Áčľ°¸â
ruthannelambka dnia czerwiec 27 2012 01:13:42
[url=http://www.superswarovski.com/ ]swarovski jewellery[/url]
[url=http://www.superswarovski.com/fashion-accessories-c-9.html ]Fashion Accessories[/url]
[url=http://www.superswarovski.com/fashion-accessories-c-9.html ]swarovski charms[/url]
[url=http://www.superswarovski.com/fashion-accessories-c-9.html ]swarovski cross necklaces[/url]
[url=http://www.superswarovski.com/fashion-accessories-c-9.html ]swarovski cross pendants[/url]
harrietgummersh dnia lipiec 07 2012 00:56:33
[url=http://www.pickbattery.com/advent-laptop-battery-c-90.html ]discount laptop battery[/url]
[url=http://www.pickbattery.com/apple-laptop-battery-c-76.html ]Apple[/url]
[url=http://www.pickbattery.com/apple-laptop-battery-c-76.html ]Apple laptop battery[/url]
[url=http://www.pickbattery.com/apple-laptop-battery-c-76.html ]cheap laptop battery[/url]
[url=http://www.pickbattery.com/apple-laptop-battery-c-76.html ]buy laptop battery[/url]
danyellunt dnia lipiec 29 2012 13:39:59
Omega De Ville Ladymatic - $219.00 : TITLE, SITE_TAGLINE
kathryngaudino dnia lipiec 31 2012 04:26:23
[url=http://www.feelsunglasses.com/oakley-sunglasses-oakley-active-sunglasses-c-108_112.html ]Oakley Active Sunglasses[/url]
[url=http://www.feelsunglasses.com/oakley-sunglasses-oakley-active-sunglasses-c-108_112.html ]Active Sunglasses[/url]
[url=http://www.feelsunglasses.com/oakley-sunglasses-oakley-active-sunglasses-c-108_112.html ]Cheap Oakley Active Sunglasses[/url]
[url=http://www.feelsunglasses.com/oakley-sunglasses-oakley-active-sunglasses-c-108_112.html ]Sunglasses[/url]
[url=http://www.feelsunglasses.com/oakley-sunglasses-oakley-active-sunglasses-c-108_112.html ]Oakley Eyewear[/url]
temikasternal dnia lipiec 31 2012 20:13:15
[url=http://www.cheapestmenswatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.cheapestmenswatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]Replica A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.cheapestmenswatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]fake A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.cheapestmenswatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]copy A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.cheapestmenswatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]cheap A. Lange & Sohne watches[/url]
taniaspeir dnia lipiec 31 2012 21:03:12
[url=http://www.likeeveningdresses.com/hot-sale-dresses-c-32.html ]Hot Sale Dresses online[/url]
[url=http://www.likeeveningdresses.com/wedding-dresses-2012-c-61.html ]Wedding Dresses 2012[/url]
[url=http://www.likeeveningdresses.com/wedding-dresses-2012-c-61.html ]new style Wedding Dresses[/url]
[url=http://www.likeeveningdresses.com/wedding-dresses-2012-c-61.html ]buy Wedding Dresses 2012[/url]
[url=http://www.likeeveningdresses.com/wedding-dresses-2012-c-61.html ]discount Wedding Gowns 2012[/url]
marcelinakohlmy dnia sierpie 01 2012 09:14:34
Ремни Ювелирные изделия Обувь Сумки Шарфы сумки часы реплики сумки, копии Louis Vuitton, реплики тренера, оптовые сумки реплики, реплики Gucci кошельки
yurisaterfield dnia sierpie 11 2012 00:56:58
[url=http://www.havejewelry.com/wedding-jewelry-wedding-hair-accessories-c-1167_1170.html ]wedding hair accessories cheap[/url]
[url=http://www.havejewelry.com/wedding-jewelry-wedding-hair-accessories-c-1167_1170.html ]wholesale wedding hair accessories[/url]
[url=http://www.havejewelry.com/wedding-jewelry-wedding-hair-accessories-c-1167_1170.html ]wedding jewelry wholesale[/url]
[url=http://www.havejewelry.com/wedding-jewelry-wedding-hair-pins-c-1167_1169.html ]Wedding Hair Pins[/url]
[url=http://www.havejewelry.com/wedding-jewelry-wedding-hair-pins-c-1167_1169.html ]Wholesale Wedding Hair Pins[/url]
fabiolamcginty dnia sierpie 13 2012 00:39:44
[url=http://www.havemonster.com/2012-dr-dre-studio-teams-logo-headphones-c-6.html ]2012 Dr Dre Studio Teams Logo Headphones[/url]
[url=http://www.havemonster.com/2012-dr-dre-studio-teams-logo-headphones-c-6.html ]Cheap Teams Logo Beats[/url]
[url=http://www.havemonster.com/2012-dr-dre-studio-teams-logo-headphones-c-6.html ]Headphones by Dr Dre[/url]
[url=http://www.havemonster.com/2012-dr-dre-studio-teams-logo-headphones-c-6.html ]Monster Studio Teams Logo Beats Online[/url]
[url=http://www.havemonster.com/2012-dr-dre-studio-teams-logo-headphones-c-6.html ]Buy Dr Dre Headphones[/url]
lavondastabb dnia sierpie 13 2012 20:04:37
[url=http://www.watchbrother.com/ ]rolex watches[/url]
[url=http://www.watchbrother.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.watchbrother.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]Replica A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.watchbrother.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]fake A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.watchbrother.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]copy A. Lange & Sohne watches[/url]
shonabirdsey dnia sierpie 17 2012 02:32:43
[url=http://www.ibuybag.org/31-phillip-lim-c-1.html ]3.1 Phillip Lim[/url]
[url=http://www.ibuybag.org/31-phillip-lim-c-1.html ]3.1 Phillip Lim bag[/url]
[url=http://www.ibuybag.org/31-phillip-lim-c-1.html ]3.1 Phillip Lim handbags[/url]
[url=http://www.ibuybag.org/31-phillip-lim-c-1.html ]cheap 3.1 Phillip Lim bag[/url]
[url=http://www.ibuybag.org/31-phillip-lim-c-1.html ]cheap 3.1 Phillip Lim handbags[/url]
taniaspeir dnia sierpie 19 2012 06:47:12
[url=http://www.bosswatchesonline.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.bosswatchesonline.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]Replica A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.bosswatchesonline.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]fake A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.bosswatchesonline.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]copy A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.bosswatchesonline.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]cheap A. Lange & Sohne watches[/url]
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

wietne! wietne! 100% [3 Gosw]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [adnych gosw]
Dobre Dobre 0% [adnych gosw]
Przecitne Przecitne 0% [adnych gosw]
Sabe Sabe 0% [adnych gosw]
Wymiana linkami: Wadca Piercieni