Nawigacja
.::Bfme-World::.
  Strona Główna
  Download
  Forum
  Kontakt
  Galeria
  Katalogi stron
  Aliasy
  Regulamin
  Mapa Serwisu

Portal
Redakcja serwisu
Nabór do redakcji
Wymiana
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Galeria
Sojusznicy
Wrogowie
Wymagania sprzętowe
Lokacje
Bronie
Bohaterowie Północy
Filmy z gry
Władca Pierścieni: Wojna na Północy na E3!
Wywiad z Ryanem Geithmanem
Władca Pierścieni: Wojna na Północy - pierwsze wrażenia
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna
Galeria
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna - oficjalne informacje.
Władca Pierścieni: Podbój
Często zadawane pytania
Recenzja gry
Tryby gry
Klasy postaci
Pandemic Studios
Oficjalna zapowiedź EA
Nasza zapowiedź
Filmy
Zapowiedzi oraz recenzje
Galeria
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
Opis gry
Wymagania
Moce dobra
Moce zła
Rohan
Gondor
Isengard
Mordor
Poziom gracza
Wskazówki autorów
Galeria
Modyfikacje
Różne do pobrania
Patche
Trailery
Intra
Gondor vs Rohan
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2
Demo
Ludzie Zachodu
Elfowie
Krasnoludy
Isengard
Mordor
Gobliny
Jednostki Morskie
Moce sił Dobra
Moce sił Zła
Mapy
Wymagania
Opis gry
Galeria
Patche
Trailery
Filmy
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2: Król Nazguli
Galeria
Oficjalna zapowiedź
Opis Gry
Angmar
Zaklęcia Angmaru
Nowe jednostki
Nowe i zmienione budynki
Poradnik

Filmy:
Trailer#1
Wywiad
Forty
Nowi bohaterowie
Nowe jednostki
Sojusze


Zabawki i pomoce edukacyjne dla dzieci nowej marki Oliwka
Losowa Fotka
scrn-imageSM-6.jpg
scrn-imageSM-6.jpg
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
Patronujemy:


PartnerzyButtony

Twierdza
Cuda
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2: Król Nazguli - AngmarJednostki Angmaru

Władca niewolników - Władca niewolników jest wysłannikiem Czarnych Numenorejczyków, który jest w stanie przywołać potężną armię niewolników, w skład której wchodzą orkowie oraz ludzie z gór, a także potrafi nimi dowodzić. Możesz go zwerbować w domu ludzi Króla.Czarny Numenoryjczyk - Czarni Numenorejczycy, to budzący grozę wśród wrogich jednostek żołnierze, którzy na twarzy noszą przerażającą, żelazną maskę i odziani są w karacenowe zbroje, zaś do walki używają potężnych, dwuręcznych mieczy. Możesz ich zwerbować w rozbudowanym na drugi poziom domu ludzi Króla.Mroczni Strażnicy - Mroczni Strażnicy z Angmaru używają do walki potężnych, długich łuków. Podobnie jak Czarni Numenorejczycy, noszą na twarzy żelazne maski. Możesz ich zwerbować do walki w rozbudowanym na trzeci poziom domu ludzi Króla.Upiorne wilki - Te groźne, niespotykanie duże, bardzo szybkie wilki służą pod żelaznym berłem Czarnoksiężnika z Angmaru. Możesz je zwerbować w legowisku.Śnieżne trolle - Dużo szybsze i sprytniejsze, a zarazem mniejsze od zwykłych bezmyślnie działających trolli, są z pewnością ich kuzyni zamieszkujący zamarznięte pustkowia, które znajdują się pod twardą ręką Czarnoksiężnika z Angmaru. Te groźne stworzenia możesz zwerbować w rozbudowanym na drugi poziom legowisku.Górskie trolle - Zły Czarnoksiężnik z Angmaru, wezwał do walki potężne górskie trolle, które uzbroił w długie, śmiercionośne topory. Dzięki tej broni, potrafią z łatwością zgładzić spory oddział przeciwnika. Możesz powołać je do walki w rozbudowanym na drugi poziom legowisku.Troll miotacz głazów - Ten potężny miotacz głazów obsługiwany jest przez silną załogę trolli, przez co jest niezwykle skuteczny w ataku na grube mury i liczne wojska przeciwnika.Czarownik - Niezwykle potężny czarownik, specjalizuje się w rzucaniu potężnych zaklęć. Przez całą jego podróż po polu bitwy, towarzyszą mu mroczni akolici, którzy na potrzebę rzuconego czaru, oddają swoją duszę. Możesz go zwerbować do swojego wojska w Świątyni Zmroku.

Przywołane jednostki Angmaru.


Włócznicy z Rhudauru - Ci dzicy ludzie, pochodzący z krain północy używają do walki włóczni, które wspaniale sprawdzają się na wrogiej kawalerii. Możesz ich przywołać na pole bitwy, tylko za pomocą władcy niewolników.Miotacze toporów z Rhudauru - Ci potężni wojownicy z Rhudauru, miotają w jednostki przeciwnika wielkimi toporami, przez co zadają im bardzo duże obrażenia. Możesz ich przywołać na pole bitwy, tylko za pomocą władcy niewolników.Wojownicy z Gundabadu - To podstawowe oddziały służące pod berłem Czarnoksiężnika z Angmaru, w skład których wchodzą jedynie orkowie mieszkający pod górą Gundabad. Możesz ich przywołać na pole bitwy za pomocą władcy niewolników.Wilczy jeźdźcy - Niektórzy orkowie z pod góry Gundabad nauczyli się dosiadać podczas bitwy , wielkich wilków, przez co stali się naprawdę groźnymi przeciwnikami dla sił dobra. Możesz ich przywołać na pole bitwy, tylko za pomocą władcy niewolników.

Górskie olbrzymy - Za pomocą specjalnego zaklęcia możesz przywołać na pole bitwy, dwa potężne, górskie olbrzymy, które opowiedziały się po stronie Czarnoksiężnika z Angmaru.Upiory kurhanów - Te złe duchy nieznanego pochodzenia, służą od dawna Czarnoksiężnikowi z Angmaru. Są wrogo nastawione do każdego i z łatwością potrafią zakraść się do przeciwnika. Możesz je przywołać za pomocą mocy Przywołanie upiorów.Budynki Angmaru
Młyn - Młyn dostarcza nam cenne zasoby, dzięki którym możemy werbować jednostki i rozbudowywać nasze twierdze. Każde gospodarstwo zwiększa próg punktów dowodzenia o 50.Dom ludzi Króla - W domu ludzi Króla możesz zwerbować do walki władców niewolników, Czarnych Numenorejczyków oraz Mrocznych Strażników. Czarnych Numenorejczyków możesz wyszkolić dopiero wtedy, gdy dom ludzi Króla osiągnie drugi poziom, a Mrocznych Strażników, gdy osiągnie trzeci poziom.Legowisko - W legowisku możesz zwerbować do walki potężne wilki oraz w rozbudowanym na drugi poziom budynku, śnieżne i górskie trolle.Świątynia Zmroku - W Świątyni Zmroku możesz zwerbować czarowników oraz na drugim poziomie budynku, opracować moc studni dusz, a na trzecim moc deszczy zwłok.Wieża bojowa - Wieża bojowa stanowi świetną obronę dla budynków i jednostek znajdujących się w pobliżu. Lecące z niej strzały, potrafią przerzedzić nacierające oddziały przeciwnika.Kuźnia ciemnego żelaza - W kuźni ciemnego żelaza możesz produkować ulepszenia dla wojsk Czarnoksiężnika z Angmaru, takie jak żelazne ostrza i lodowe strzały ( drugi poziom budynku), oraz ulepszenia pancerza i miotacza głazów ( trzeci poziom kuźni ciemnego żelaza).Forteca - Forteca jest głównym budynkiem twojej twierdzy. Możesz wykupić dla niej szereg ulepszeń i opcji rozbudowy. W fortecy możesz zwerbować bohaterów oraz budowniczych.Ulepszenia fortecy Angmaru
Dom Lamentów - Dzięki temu ulepszeniu wrogie jednostki, które atakują naszą twierdzę mają zmniejszone zadawane obrażenia oraz pancerz.Płomienie ciemności - Jednostki, które znajdują się w pobliżu płomienia ciemności, otrzymują premię do zadawanych obrażeń oraz ich poziom doświadczenia zwiększa się.Lodowa amunicja - Wieże trolla miotacza głazów oraz wieże bojowe, zostają wyposażone w lodowe pociski, które są w stanie zamrozić przeciwników.Lodowe mury - Dzięki temu ulepszeniu Twoje mury zostają dodatkowe wzmocnione, co zwiększa obronę fortecy.Fosa z kolcami - Fosa z kolcami zadaje obrażenia jednostkom w pobliżu Twojej twierdzy.Sanktuarium Czarnoksiężnika - Z potężnego Sanktuarium Czarnoksiężnika zostaje wystrzelony ogromny, lodowy pocisk, który zadaje poważne obrażenia wszystkim pobliskim jednostkom oraz ogłusza je na dziesięć sekund.Autor: Łukasz 'Morgoth' Górski
Komentarze
Haldir 2 dnia stycze 24 2008 17:34:54
Swietne!!!
Wlasnie tego szukalemhappy
Lukasz dnia stycze 26 2008 14:54:59
A więc jest sam go chciałem napisać sad
Lukasz dnia stycze 30 2008 10:30:19
Napisze,Napisze! o mocach!
ugluk dnia luty 16 2008 16:56:43
No dobrze Morgoth bardzo mi się podoba ale czy można by było wstawić jeszcze bohaterów Angmaru i nowe jednostki oraz nowych bohaterów do poszczególnych ras.
Kosa2201 dnia luty 19 2008 18:31:52
Tak jest wstaw bohaterów.
Morgoth dnia luty 29 2008 07:11:12
Wszystko zostanie wstawione w ciągu kilku dni. happy
Nylon dnia kwiecie 14 2008 21:30:16
jak dla mnie Angmar jest strasznie slaby :/
Plugawiec dnia maj 02 2008 09:26:57
Słaby ?? Nie rozśmieszaj mnie , no tak może dla kogoś kto nie orientuje sie w grze jest słaby. Napisze moje spojrzenie :

Mocne Strony :Tanie jednostki - choćby Władcy Niewolników , coprawda siła pozostawia wiele do zyczenia ale dobry gracz sobie poradzi.
2 klasy troli - trole topornicy i pikinierzy happy , Pikinierzy tzn trole górskie jedna grupa rozwali 2-3 grupy konnicy , zalezne od szczęścia .
Nowe przydatne moce magicze .

Słabe strony :
Mała siła jednostek podstaswowych
Słabi bohowie , nic nie prezentują a Król Nazguli zawodzi oczekiwania .
dno1226 dnia maj 07 2008 19:58:15
czy bendą bohaterowierazz
dno1226 dnia czerwiec 06 2008 16:00:03
za ile lat bendą boheterowie i grafika :lol::lol::lol:happy
Bylu dnia listopad 09 2008 20:02:19
zal.plcoolcoolcool
Jackson dnia listopad 21 2008 20:54:18
Największą zaletą Angmaru są trolle. Czarodzieje są według mnie w ogóle nie potrzebni. Ja przynajmniej w ogóle nie używam ich do walki. A co do bohaterów to Rogash jest wg mnie najlepszy...po prostu wymiata...biggrin
Serpun dnia listopad 23 2008 11:39:48
Zgadzam się z Jaskson trolle sa extra (śniezne trolle) a czarowników wcale nie używam i najlepsi bohaterowie to:
Karsh i Rogash zwłaszcza ta moc jak skacze.
damiano22 dnia listopad 25 2008 15:06:42
poza tym co umią czarownicy??????? jest nawet lepiej jak sie ich nie używa np. spowolnienie działa nawet na twoje jednostki.ale i tak angmar jest silny:yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:
Rzecznik Saurona dnia luty 25 2009 16:12:18
kiedy będą bohaterowie:)
Balrog1296 dnia maj 23 2009 19:33:47
czarownik jest słaby bo łatwo go zabić i nie zdąży rzucić czaru
RKO dnia sierpie 02 2009 17:23:12
Czarodzieje są Boscy, jak ktoś umie ich wykorzystać i nie atakuje nimi jak idiota... Muszą być osłaniani, kiedy już są dajemy studnie dusz, a następnie deszcz zwłok. Teraz mamy do dyspozycji mnóstwo upiorów...:yes:
mil333osz4444 dnia sierpie 10 2009 09:33:28
angmar być najleprzy ze zła
RKO dnia sierpie 13 2009 21:26:52
Naucz się pisać...
aragornx66 dnia sierpie 28 2009 09:31:14
czy jak zainstwluje sie ten dodatek to do sił dobra dochodzi rohan ?:confused::confused::confused::confused::confused::confused: bo powinien
twister484 dnia luty 02 2010 17:52:52
TAK NAPRAWDE TO NIEPOLECAM KUPNA TEGO DODATKU NIEOPLACA SIE BO TO STRASZNE WYDANIE KASY POZA TYM NIEDODANO DUZO RZECZY DO GRY.PO KROLU NAZGULI OCZEKIWALEM CZEGOS WYSTRZALOWEGO CZEGOS MASAKRYCZNEGO A CO UJRZALEM? GLUPIEGO RYCERZA W TONOWEJ ZBROJI DOSIADAJACEGO KONIA NO POPROSTU ZENADA .
POPROSTU ZAMIAST TEGO DODATKU KUPCIE 1 CZSC GRY LUB 2 A JAK MACIE OBYDWIE TO NIEKUPUJCIE TEGO DOTATKU.
poza tym angmar jest strasznie slaby,dziwne moce magiczne,oraz dziwni sa ci madzy co to wogole jest:confused:
DZIEKI ZA ARTYKUL
adamo dnia luty 02 2010 21:56:42
Co ty gadasz ten dodatek nie jest taki zły(przynajmniej dla mnie razz)bo ja lubię wszystkie gry na podstawie powieści Tolkiena a magowie z Angmaru są boscy jak się ich dobrze wykorzysta np.,,studnia dusz" i ,,deszcz zwłok" biggrin albo śnieżne trolle fakt że bohaterowie to trochę lipa np.Czarnoksiężnik ale tak ogólnie to gra jest porządku.
Ps.
Isengard jest najlepszy:bigrazz::bigrazz::bigrazz::bigrazz::bigrazz:
sfinks43 dnia luty 06 2010 19:27:50
ja jeszcze nie grałem w Król Nazguli al za niedługo będę miał happyhappyhappy
adamo dnia luty 09 2010 16:10:56
to zaczyni sobie angmarem na sprawdzenie a potem Ingardem :bigrazz::bigrazz::smilewinkgrin::smilewinkgrin:
Byczek dnia maj 12 2010 17:33:53
Jeszcze nie mam dodatku Król Nazguli ale nie wiem czy się opłaca go kupić.Możecie doradzić?
gomin dnia czerwiec 07 2010 17:10:14
Według mnie tak ale pewnie już kupiłeś. Nie wiem jak ludzie grają na necie z nim bo ja tylko z kolegami na hamachi.
michalw dnia czerwiec 09 2010 08:31:36
najlepsze są trole śnieżne
michalw dnia czerwiec 09 2010 08:33:26
opłacasię kupić bo są nowe odziały angmar i po jednym odziele do każdej rasy
gomin dnia czerwiec 10 2010 12:53:18
To zależy bo np. Mordor dostał nowych orków,konnice i chyba jeszcze takich harradrimów z mumakila bohatera i elitarny oddział Nazguli a np, Krasnale tylko Elitarny oddział i Bohatera.
W angmarze mogli dać lepszych władców niewolników bo np. ci pikinierzy giną od nie ulepszonej konnicy.
krycha19 dnia czerwiec 21 2010 19:05:30
angmar nie jest słaby tylko trzeba umiec nim grać a trole są w deche a do tego magowie może nie są wytrzymali ale oni słuzom jako jednostka sparcia a nie jednostka do ataku
Zdula27 dnia wrzesie 08 2010 19:32:55
ekstrabiggrin
SZ1M4 dnia padziernik 01 2010 17:44:42
ta gra jest de best. Według mnie bardzo warto kupić dodatek.

krycha19 dnia czerwiec 21 2010 20:05:30
angmar nie jest słaby tylko trzeba umiec nim grać a trole są w deche a do tego magowie może nie są wytrzymali ale oni słuzom jako jednostka sparcia a nie jednostka do ataku

Krycha dobrze gada. Ja gram ok. miesiąc i mam 9 lvl Angmaru. biggrinbiggrin
aragorn 11 dnia listopad 29 2010 19:09:46
a ja cy będą bohaterowie w angmarze ?*sarcasm**tup*
aragorn 11 dnia listopad 29 2010 20:45:43
wstaw bohaterów angmaru
aragorn 11 dnia listopad 29 2010 20:49:36
dochodzi rohan
aragorn 11 dnia listopad 30 2010 15:51:21
opłaca się kupić ?embarrassed
royan dnia grudzie 19 2010 00:10:23
co sie tak podniecacie , ja mam tą grę od 3 miesięcy.
royan dnia grudzie 19 2010 00:12:04
bohaterowie w angmarze to:jakiś wódz dzikusów,karsh,rogash,morgomir i król nazguli na koniu
royan dnia grudzie 19 2010 00:13:39
kto jest live?
royan dnia grudzie 19 2010 14:59:50
co wam się ubzdurało , nie wchodzi żaden rohan.tylko rohańscy włócznicy do ludzi.
mattt555 dnia grudzie 20 2010 20:40:31
angmar nawet słaby ponieważ wladcy niewolników ulepszen nie maja. No ale pozostałe jednostki super(szczegulnie trol miotacz glazow)
baloniasty dnia luty 08 2011 16:41:01
mam 1 pytanie i nie wiem gdzie je zamiescic , czesto ogladajac gre komputera posyla on oddzialy np. konnice i piechote taka sama predkoscia , chociaz maja inna , moglby ktos napisac w jaki sposob sie to robi ?? bardzo proszehappy
lordofduckers99 dnia listopad 19 2011 11:27:59
super artykuł
happy
maryamyerdon dnia grudzie 17 2011 19:48:29
Replica Zenith watches
Fake Zenith watches
Copy Zenith watches
Buy Zenith watches
Replica Zenith Watches Sale
.Described also offer some great informative article content on day sickness, cooperate stages together with breastfeeding.It's comforting to discover that many symptoms along with discomforts you ought to feel usually are perfectly normal for one's particular seven days of pregnant state.It is likely to be fun to take part a community and speak to other moms-to-be precisely how they are feeling.
some.Online Calendars Tend to be Available
Unique daily giving birth calendars give much more information.There is even cases of the way the baby appears to be like during each and every trimester.She will visualize the infant behind a bump and listen to her newborn progress through her spirit.It's in addition possible to locate a regular pregnancy calendar book where every single day you might journal precisely you feel, any warning signs or check-ups you've gotten, noting the actual cravings or possibly weight acquires, or sometimes preserving the insufficient things you prefer to say with the baby
eidertkath dnia grudzie 18 2011 20:27:58
tiffany bangles
tiffany gold bangles
cheap tiffany bangles
discount tiffany bangle
buy tiffany bangle
inetrapejacq dnia grudzie 22 2011 03:53:49
Louis Vuitton 2011 Collection
Louis Vuitton Collection
LV 2011 Collection
Louis Vuitton 2010 Collection
Louis Vuitton 2010 Collection cheap
.Once truth be told there, you should visit a search engine looking for cheap lodging rates.Be specific when using the search powerplant, however, because you will need to find so much specific information on cheap accommodation rates that they can while weeding out and about other data.Keep on your mind as nicely that if you don't find that cheap conventional hotel rates you need on one se you will always try out another.Nevertheless, you will find a very good cheap hotel home elevators a lot of the larger engines like google.
When you receive the cheap accommodation results very is left to try and do is begin researching sites.While countless websites would have similar savings, some will be more expensive when will possess lowest low priced hotel rates
vickischibi dnia grudzie 23 2011 14:02:36
.If you do not need or demand a mortgage (please, i highly recommend you, tell me how you would did that! I i'm but a poor scribe), it remains to be a best decision to guard your expenditure of money with coverage.Gather up your details and purchase a reliable home insurance premium.
Learn how to go about acquiring a home insurance policy quote?
For those who are who currently have read my best other delightful yet poignant insurance protection articles, you are aware of that It's my job to recommend with a reputable insurance agent.No, that's not an oxymoron.With zero, I am not an insurance realtor myself.When you have electrical deliver the results, do you actually not call an electrical installer? Or plumbing work, your plumber? If you wish to know the ins and outs of riders, floaters, plus umbrellas, call an expert
leslirundle dnia grudzie 23 2011 22:28:35
replica wacthes
Replica Zenith watches
Fake Zenith watches
Copy Zenith watches
Buy Zenith watches
.These tend to be truly completely unique and would produce great gift for your teenager or possibly somebody of which likes products.For individuals who fight to waken each and every morning you will get these old fashioned design two-bell security clocks which just like.No problem with the not getting you up, and you become a genuine bell, not only on an trivial electronic hype.These things are actually LOUD.Not only loud perhaps when the Harley Davidson clocks although.Get any type of those and you might hear another genuine Harley Davidson program sound just about every hour.Great gift for ones bikers, and then the kids will cherish a time clock that moos similar to a cow.Absolutely, you have these as well.If you must give some thing smaller even more personal then why not US marine watch
maybellevollenw dnia czerwiec 24 2012 06:03:41
[url=http://www.bigcosplay.com/anime-cosplay-c-124.html ]Anime Cosplay[/url]
[url=http://www.bigcosplay.com/anime-cosplay-c-124.html ]Anime Costume[/url]
[url=http://www.bigcosplay.com/anime-cosplay-c-124.html ] Anime Cosplay Costume[/url]
[url=http://www.bigcosplay.com/anime-cosplay-c-124.html ]cheap Anime Cosplay[/url]
[url=http://www.bigcosplay.com/anime-cosplay-c-124.html ]buy Anime Cosplay[/url]
rooseveltlach dnia lipiec 07 2012 23:38:22
ugg,uggs,ugg sale,uggs sale,ugg no sale
wendyfierst dnia lipiec 10 2012 01:29:19
makino / Ma Kai slavery men of genuine winter outdoor warm down - $318.00 :
pazbeukema dnia lipiec 15 2012 06:19:14
Women new embroidery National Wind opera collar loose chiffon sl - $55.00 :
kaylenekoppelma dnia lipiec 15 2012 13:48:40
Bonishi Bikini Swimsuit - BNSDW2036 [BNSDW2036] - $40.00 :
lavondastabb dnia lipiec 23 2012 19:43:39
钱包_男士专区_真皮包包
kathryngaudino dnia lipiec 24 2012 06:12:30
EnvĂ­os y Devoluciones : Zen Cart, E-Comercio
annellekinn dnia sierpie 01 2012 08:07:51
[url=http://www.beginwatch.com/armani-watches-c-577.html ]Armani Watches[/url]
[url=http://www.beginwatch.com/armani-watches-c-577.html ]Replica Armani Watches[/url]
[url=http://www.beginwatch.com/armani-watches-c-577.html ]fake Armani Watches[/url]
[url=http://www.beginwatch.com/armani-watches-c-577.html ]Armani Watches sale[/url]
[url=http://www.beginwatch.com/armani-watches-c-577.html ]cheap Armani Watches[/url]
franlouser dnia sierpie 03 2012 05:10:13
[url=http://www.ownmonster.com/2012-dr-dre-studio-teams-logo-headphones-c-6.html ]2012 Dr Dre Studio Teams Logo Headphones[/url]
[url=http://www.ownmonster.com/2012-dr-dre-studio-teams-logo-headphones-c-6.html ]Cheap Teams Logo Beats[/url]
[url=http://www.ownmonster.com/2012-dr-dre-studio-teams-logo-headphones-c-6.html ]Headphones by Dr Dre[/url]
[url=http://www.ownmonster.com/2012-dr-dre-studio-teams-logo-headphones-c-6.html ]Monster Studio Teams Logo Beats Online[/url]
[url=http://www.ownmonster.com/2012-dr-dre-studio-teams-logo-headphones-c-6.html ]Buy Dr Dre Headphones[/url]
antoniahelser dnia sierpie 05 2012 01:28:19
[url=http://www.youreveningdresses.com/aline-wedding-dresses-c-16.html ]A-line Wedding Dresses sale[/url]
[url=http://www.youreveningdresses.com/beach-wedding-dresses-c-20.html ]Beach Wedding Dresses[/url]
[url=http://www.youreveningdresses.com/beach-wedding-dresses-c-20.html ]Beach Wedding Gowns[/url]
[url=http://www.youreveningdresses.com/beach-wedding-dresses-c-20.html ]Beach Dresses[/url]
[url=http://www.youreveningdresses.com/beach-wedding-dresses-c-20.html ]discount Wedding Dresses[/url]
rosaliegranquis dnia sierpie 07 2012 22:43:45
[url=http://www.ilikegolfclub.com/golf-clubs-c-1.html ]golf clubs[/url]
[url=http://www.ilikegolfclub.com/golf-clubs-c-1.html ]callaway golf[/url]
[url=http://www.ilikegolfclub.com/golf-clubs-c-1.html ]golf irons[/url]
[url=http://www.ilikegolfclub.com/golf-clubs-c-1.html ]wood golf clubs[/url]
[url=http://www.ilikegolfclub.com/golf-clubs-c-1.html ]golf clubs junior[/url]
ashlisalge dnia sierpie 09 2012 04:20:33
[url=http://www.onlyfakewatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]cheap A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.onlyfakewatches.com/armani-watches-c-577.html ]Armani Watches[/url]
[url=http://www.onlyfakewatches.com/armani-watches-c-577.html ]Replica Armani Watches[/url]
[url=http://www.onlyfakewatches.com/armani-watches-c-577.html ]fake Armani Watches[/url]
[url=http://www.onlyfakewatches.com/armani-watches-c-577.html ]cheap Armani Watches[/url]
apoloniagiorgia dnia sierpie 10 2012 18:50:04
[url=http://www.watchbrother.com/ ]rolex watches[/url]
[url=http://www.watchbrother.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.watchbrother.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]Replica A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.watchbrother.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]fake A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.watchbrother.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]copy A. Lange & Sohne watches[/url]
maybellevollenw dnia sierpie 11 2012 03:25:38
[url=http://www.ownsunglasses.com/rayban-sunglasses-c-82.html ]Rayban Sunglasses[/url]
[url=http://www.ownsunglasses.com/rayban-sunglasses-c-82.html ]Cheap Rayban Sunglasses[/url]
[url=http://www.ownsunglasses.com/rayban-sunglasses-c-82.html ]Rayban Sunglasses on sale[/url]
[url=http://www.ownsunglasses.com/rayban-sunglasses-c-82.html ]Rayban Sunglasses Sale[/url]
[url=http://www.ownsunglasses.com/rayban-sunglasses-c-82.html ]Rayban Sunglasses online[/url]
katharyntorreso dnia sierpie 12 2012 12:55:12
Louis Vuitton mujer, bolsos Louis Vuitton, Monogram Multicolore
gusonhong dnia sierpie 14 2012 13:02:23
[url=http://www.coolfivefinger.com/mens-vibram-fivefingers-classic-shoes-c-65.html ]Vibram FiveFingers Classic Shoes[/url]
[url=http://www.coolfivefinger.com/mens-vibram-fivefingers-classic-shoes-c-65.html ]FiveFingers shoes sale[/url]
[url=http://www.coolfivefinger.com/mens-vibram-fivefingers-classic-shoes-c-65.html ]FiveFingers Classic Shoes[/url]
[url=http://www.coolfivefinger.com/mens-vibram-fivefingers-flow-shoes-c-66.html ]Mens Vibram FiveFingers Flow Shoes[/url]
[url=http://www.coolfivefinger.com/mens-vibram-fivefingers-flow-shoes-c-66.html ]FiveFingers Shoes[/url]
marcelinakohlmy dnia sierpie 18 2012 17:41:38
[url=http://www.meetwatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.meetwatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]Replica A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.meetwatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]fake A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.meetwatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]copy A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.meetwatches.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]cheap A. Lange & Sohne watches[/url]
rooseveltlach dnia sierpie 19 2012 09:25:56
[url=http://www.facereplicawatches.com/armani-watches-c-577.html ]Armani Watches[/url]
[url=http://www.facereplicawatches.com/armani-watches-c-577.html ]Replica Armani Watches[/url]
[url=http://www.facereplicawatches.com/armani-watches-c-577.html ]fake Armani Watches[/url]
[url=http://www.facereplicawatches.com/armani-watches-c-577.html ]cheap Armani Watches[/url]
[url=http://www.facereplicawatches.com/armani-watches-c-577.html ]discount Armani Watches[/url]
katelynnogales dnia sierpie 20 2012 21:11:19
[url=http://www.foreverwatch.com/armani-watches-c-577.html ]Armani Watches[/url]
[url=http://www.foreverwatch.com/armani-watches-c-577.html ]Replica Armani Watches[/url]
[url=http://www.foreverwatch.com/armani-watches-c-577.html ]fake Armani Watches[/url]
[url=http://www.foreverwatch.com/armani-watches-c-577.html ]Armani Watches sale[/url]
[url=http://www.foreverwatch.com/armani-watches-c-577.html ]cheap Armani Watches[/url]
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

wietne! wietne! 62% [8 Gosw]
Bardzo dobre Bardzo dobre 15% [2 Gosw]
Dobre Dobre 0% [adnych gosw]
Przecitne Przecitne 23% [3 Gosw]
Sabe Sabe 0% [adnych gosw]
Wymiana linkami: Wadca Piercieni